היום כמעט כולם זקוקים למשכנתא, על מנת לרכוש דירה בארץ. רק למעטים יש מספיק הון עצמי, על מנת לרכוש דירה ללא העזרה של הבנק. אך חשוב להבין כי ישנו הבדל עצום בין מסלולי המשכנתא השונים וישנה חשיבות מכרעת לבחירת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורכם. לצורך כך, יש לבחור ביועץ משכנתאות ברמה הגבוהה ביותר, שידאג אך ורק לאינטרסים שלכם. זהו בדיוק ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי לבין יועץ משכנתאות של הבנק. בעוד שהיועץ מטעם הבנק דואג קודם כל לאינטרסים של הבנק, יועץ פרטי אינו מחויב לשום בנק ולשום גוף מימון חיצוני. לכן הוא יוכל לדאוג לצרכים שלכם בצורה האמינה והיעילה ביותר. אנו בחברת מסלולים נשמח לספק לכם יועץ משכנתאות פרטי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מאמינים כי תהליך המשכנתא אמור להיות פשוט, מהיר ומשתלם, מאחר ולכל אחד מגיע לקבל משכנתא ולרכוש דירה למגורים. אנו מקפידים על שקיפות מלאה, גילוי נאות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. תוכן עניינים: יועץ משכנתאות של הבנק VS יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות של הבנק VS יועץ משכנתאות פרטי – פרטים טכניים שכדאי להכיר

אנשים רבים מתפשרים על יועץ משכנתאות של הבנק, מאחר והרוב מנסים לחסוך בכמה שקלים ולהימנע מהוצאות מיותרות. יועץ מטעם הבנק אינו עולה כסף והבנק מציע את שירותיו לכל מי שמתעניין במשכנתא. אך חשוב לזכור כי הרצון לחסוך כמה שקלים בטווח הקצר עלול לעלות לכם ביוקר בטווח הארוך, מאחר ורק יועץ משכנתאות פרטי יוכל לדאוג לאינטרסים שלכם ולהתאים עבורכם את תמהיל המשכנתא ומסלולי המשכנתא המתאימים ביותר למצב הכלכלי שלכם. בעוד שיועץ מטעם הבנק מחויב קודם כל למקום העבודה שלו, יועץ פרטי מקבל את השכר שלו מכם, ולכן מחויב אך ורק לכם. יועץ פרטי יכול לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים בטווח הארוך, מאחר והוא יבחר את המסלולים המשתלמים ביותר וינהל משא ומתן מטעמכם מול הבנקים השונים, במטרה להבטיח לכם את הריביות הנמוכות ביותר ואת תנאי ההחזר הנוחים ביותר.

כל היתרונות של יועץ משכנתאות פרטי

לעומת יועץ מטעם הבנק, יועץ פרטי יבצע עבורכם סקר שוק ויציג בפניכם את האופציות המועדפות ביותר מהבנקים וגופי המימון השונים. מדובר על דרך נוחה ויעילה לחסוך בזמן, בירוקרטיה והתרוצצויות מיותרות, מאחר והוא חוסך לכם את כל העבודה השחורה. לעומת זאת, יועץ מטעם הבנק יציג לכם אך ורק את האופציות של הבנק המדובר, ללא שום השוואה להצעות מבנקים אחרים. כמו כן, יש לזכור כי המטרה של היועץ מטעם הבנק הוא לוודא כי תשלמו לבנק כמה שיותר, לכן אין לו שום אינטרס לנהל בשמכם משא ומתן על גובה הריבית או על תנאי ההחזר. אך יועץ פרטי ייקח על עצמו את כל ההתנהלות מול הבנקים השונים ויבטיח לכם את ההצעות הטובות והמשתלמות ביותר בשוק. מעבר לכך, היועץ הפרטי יסייע לכם בארגון כל המסמכים והאישורים הדרושים לצורך הגשת בקשה לקבלת משכנתא מהבנק והוא יגיש בשמכם את כל הטפסים והמסמכים הרלוונטיים. הוא יבנה עבורכם את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם ולאורח החיים שאתם מנהלים. אנו בחברת מסלולים נשמח לספק לכם יועץ משכנתאות פרטי ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח לכם את האופציות המתאימות והמשתלמות ביותר עבורכם. היועצים שלנו מיומנים ומנוסים בהתנהלות מול הבנקים השונים ובבניית תמהיל המשכנתא המושלם ביותר עבורכם. אנו נדאג להשיג לכם את הריביות הנמוכות ביותר ואת תנאי ההחזר הנוחים ביותר עבורכם, תוך כדי התחשבות במצב הכלכלי ובאורח החיים שלכם. לקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף, צרו קשר.

כתיבת תגובה