• קטגוריה:משכנתא

אין ספק כי הלוואת המשכנתא נחשבת להלוואה הגדולה ביותר בחייו של כל אדם ממוצע. אומנם נכון כי רוב משקי הבית בארץ נוהגים לקחת הלוואות על בסיס קבוע, לצורך מימון רכישת הרכב, שיפוץ הבית או חופשה משפחתית בחו"ל, אך גובה ההלוואות האלו אינו משתווה לגובה המשכנתא. לכן רק הגיוני לבצע את כל התהליך של בניית תמהיל משכנתא עם יועץ מקצועי ומנוסה, המכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק על מה לתת את הדעת. יש לזכור כי בעוד שמסלולי ההלוואה הרגילים ניתנים להשוואה בקלות רבה, השוואת תמהיל המשכנתא בין הבנקים השונים עלולה להיות מסובכת יותר, מאחר והבנקים אינם ממהרים לספק לכם את כל הפרמטרים המדויקים ביותר לצורך השוואה קלה ופשוטה להבנה. אך יועץ משכנתאות מיומן ומנוסה, יוכל לבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר ואף לסייע לכם בתהליך המשא ומתן מול הבנקים.

אנו בקבוצת מסלולים נשמח לסייע לכם בתחום של בניית תמהיל משכנתא, באמצעות צוות יועצי המשכנתאות המקצועיים והאיכותיים שלנו. אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם בכל תהליך המשכנתא, על מנת להפוך אותו לפשוט, מהיר ויעיל יותר.

תוכן עניינים:

בניית תמהיל משכנתא - למה כדאי לעשות זאת עם יועץ מומחה?

בניית תמהיל משכנתא – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב להבין כי לעומת הלוואה רגילה, הלוואת המשכנתא הינה הלוואה על סכום כסף משמעותי, הנפרשת על פני 20 – 30 שנים. לכן תמהיל המשכנתא מצריך תכנון מעמיק ויסודי יותר, הנשען על היכולות הפיננסיות הנוכחיות והעתידיות שלכם. יש צורך לבחון לעומק את ההתנהלות הפיננסית שלכם ולתכנן בהתאם לגיל, מקום העבודה וההכנסה שלכם. יש צורך לבצע תכנון פיננסי לטווח הקצר, הבינוני והארוך, במטרה להגיע לתמהיל המשכנתא האידיאלי ביותר עבורכם. מדובר ללא ספק על משימה לא פשוטה, המצריכה תשומת לב מיוחד לפרטים קטנים, שנראים שוליים אך עלולים להיות משמעותיים ביותר בטווח הרחוק. לכן מומלץ תמיד להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם.

בניית תמהיל משכנתא – טיפים ועצות ששווה להכיר

חשוב לדעת כי ניתן היום למצוא כ- 20 סוגים שונים של מסלולי משכנתא, הכוללים מסלולים בריבית קבועה צמודה או לא צמודה למדד, ריבית פריים, ריבית משתנה צמודה ולא צמודה למדד וכדומה. חשוב להבין את המשמעות של כל אחד מהמסלולים השונים, במטרה לבחור את התמהיל האידיאלי ביותר לצרכים שלכם. כל תמהיל משכנתא מורכב ממספר מסלולי משכנתא שונים, הנקבעים לתקופה מסוימת תחת ריבית ספציפית. כמו כן, יש צורך להתחשב בגובה ההחזר החודשי הרצוי ורמת הסיכון שאתם מוכנים לקחת על עצמכם, על מנת לבחור את התמהיל המתאים ביותר עבורכם. כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות מיומן ומנוסה, שידאג אך ורק לאינטרסים שלכם ויתאים את תמהיל המשכנתא המושלם עבורכם. יש לזכור כי יועץ המשכנתאות מטעם הבנק ידאג קודם כל לאינטרסים של הבנק, לכן יש לקחת זאת בחשבון . ההמלצה הכללית היא לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לדאוג קודם כל לאינטרסים שלכם. חשוב להבין כי תמהיל משכנתא מוצלח ומותאם אישית לצרכים הפיננסיים שלכם, יאפשר לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים. 

אנו בקבוצת מסלולים נשמח לבנות עבורכם תמהיל משכנתא בהתאמה אישית, על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן. יועצי המשכנתאות שלנו ינתחו את כל הפרמטרים השונים, כולל רמת ההכנסה שלכם, הוצאות משק הבית השוטפות, גיל, הלוואות קיימות וכדומה, במטרה לבחור את התמהיל המתאים ביותר עבורכם, תוך התייחסות לגובה ההחזר החודשי ורמת הסיכון המתאימה לכם. למידע נוסף, צרו קשר.

כתיבת תגובה