• קטגוריה:משכנתא

אין ספק כי תמהיל משכנתא נחשב היום לאחד הגורמים החשובים ביותר, עבור כל מי שמעוניין לקחת משכנתא. בעוד שרוב האנשים נותנים את הדעת לריבית של המשכנתא, חשוב לא לשכוח את החשיבות של תמהיל המשכנתא. יש להבין כי תמהיל שנבנה בצורה היעילה והמדויקת ביותר, יהפוך את המשכנתא שלכם למשתלמת יותר. לכן חשוב לקחת את הנושא במלוא הרצינות, מאחר ויש צורך בהתאמה אישית לכל אדם. 

אנו בחברת מסלולים נשמח לסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא ברמה הגבוהה ביותר, אשר יתאים באופן אידיאלי לצרכים שלכם. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ומקפידים להעסיק אך ורק את יועצי המשכנתאות המנוסים, המיומנים והמוצלחים ביותר.

תוכן עניינים:

האם אתם יכולים להכין תמהיל משכנתא באופן עצמאי?

מה כדאי לכם לדעת לגבי תמהיל משכנתא?

קודם כל, חשוב להשקיע את הזמן והמאמץ הדרוש, על מנת לבנות תמהיל משכנתא המתאים באופן אישי לצרכים שלכם. אסור בשום אופן להסתמך על תמהיל משכנתא מוכן, המפורסם ברשתות החברתיות או בבלוגים השונים, מאחר וישנה חשיבות מכרעת להתאמת התמהיל ליכולות הפיננסיות שלכם ולסגנון החיים שלכם. אומנם נכון כי תמהיל המשכנתא חייב להתאים למצב השוק הנוכחי, אך עדיין יש צורך לקחת בחשבון את הצרכים האישיים שלכם. לכן מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם תמהיל משכנתא שיוכל לשמש אתכם בצורה היעילה והמקצועית ביותר. יש לזכור כי אך ורק איש מקצוע, המגיע מהתחום ונוהג להתעדכן בכל החידושים והעדכונים החמים ביותר, יוכל לבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם.

תמהיל משכנתא מומלץ

חשוב להבין כי תמהיל המשכנתא חייב להיבנות אך ורק על ידי מקצוענים, מאחר ואומנם כל העובדות ידועות ומפורסמות ברחבי הרשת, רק יועצי משכנתא שמתמחים בתחום, יוכלו לפרש את המצב בצורה המדויקת ביותר ולהתאים עבורכם את תמהיל המשכנתא האידיאלי עבורכם.

למשל, כדאי לדעת כי בשל מגפת הקורונה, ריבית המשכנתא עלתה בצורה משמעותית, אך בחודשים האחרונים היא יורדת לכיוון הרמה שלה לפני המגיפה. עם זאת, הבנקים כבר אינם מעניקים בקלות אישור עקרוני לבקשות המשכנתא, מאחר והם הפכו לזהירים יותר, בעקבות מקרי החל”ת והעלייה באחוזי האבטלה. מעבר לכך, כדאי לדעת כי מתחילת השנה הוסרה ההגבלה על מסלול הפריים, ולכן ניתן לקבל עד 2/3 מתמהיל המשכנתא במסלול הפריים.

אך חשוב לזכור כי אומנם מדובר על ריביות אטרקטיביות במיוחד, יש לזכור כי ברגע שהריבית תעלה כך גם גובה ההחזר החודשי שלכם. לכן מדובר על המסוגלות הפיננסית והנפשית שלכם לקחת את הסיכון, דבר שכדאי לשקול בכובד ראש. זוהי דוגמה מעולה למצב שכדאי לשקול עם יועץ המשכנתא, מאחר ואומנם מדובר על ריביות משתלמות ויכולת לפרוע או למחזר את המשכנתא ללא קנסות, אך גובה ההחזר אינו יציב, דבר שעלול להכניס אתכם לחובות כלכליים.

מדריך לייעוץ משכנתא

תמהיל משכנתא – דגשים שכדאי לכם להכיר

אחד המסלולים הקלאסיים ביותר, הוא מסלול קל”צ. מדובר על מסלול המציע ריבית קבועה שאינה צמודה למדד, דבר שמעניק ביטחון בגובה ההחזר החודשי ולא מעט שקט נפשי, ביחס לריבית הפריים. מדובר על מסלול המציע ריביות קבועות גם כשהריביות בשוק יעלו, אך החיסרון הוא הריביות היקרות והצורך לשלם קנס במידה ותרצו למחזר את המשכנתא או לבצע פירעון מוקדם. לכן מדובר על מסלול שיכול להשתלב בתמהיל המשכנתא שלכם באחוזים משתנים, בהתאם לרמת הסיכון המתאימה לכם ולמצב הכלכלי שלכם. כמו כן, כדאי לדעת כי בשל המודעות למיחזור משכנתה, מומלץ לייצר “נזילות” במשכנתא, על מנת שניתן יהיה למחזר אותה מבלי לשלם קנסות גבוהים.

אחת הדרכים לעשות את זה היא ע”י הורדת הריביות הקבועות, גם אם זה אומר שנעלה את הריביות במסלולים המשתנים, מאחר והמסלולים המשתנים פחות חשופים לקנסות.

אנו בחברת מסלולים נשמח לספק לכם ייעוץ משכנתא ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לבנות איתכם את תמהיל המשכנתא האידיאלי ביותר עבורכם. לפרטים נוספים, צרו קשר.

כתיבת תגובה