• קטגוריה:משכנתא

כל מי שמעוניין לרכוש לעצמו דירה חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין לרכישת דירה. יש לזכור כי רכישת דירה מהווה אירוע משמעותי עבור רוב האנשים, לכן יש צורך להיעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה, המכיר היטב את התחום ויכול להגן עליכם מפני סיכונים מיותרים והונאות פוטנציאליות. חשוב לבחור בעורך דין המתמחה ברכישת דירות, מאחר ויש צורך להכיר היטב את התחום ולהבין את כל הדקויות שלו.

אנו בחברת מסלולים נשמח לסייע לכם בתהליך לקיחת המשכנתא על הדירה העתידית שלכם, תוך כדי ייעוץ וסיוע בכל הקשור בתחום. נשמח לסייע לכם לאתר עורך דין לרכישת דירה, על מנת להבטיח לכם שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר. אנו מקפידים על שירות ברמה הגבוהה ביותר ומחויבות לכללי אמון הציבור.

תוכן עניינים:

עורך דין לרכישת דירה - מה חשוב לקחת בחשבון?

עורך דין לרכישת דירה – כל הסיבות להשקיע בכך

קודם כל, חשוב להבין כי רכישת דירה מהווה פעולה מורכבת ולא פשוטה, המצריכה תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. זאת בין אם מדובר על דירה ראשונה או לאו. יש צורך להיות מודעים לכל היבטי המיסוי השונים, להבין את הבירוקרטיה ולהכיר את כל האישורים השונים שיש להמציא מגורמי הממשלה ומהרשויות המקומיות. יש לזכור כי ניתן לשמוע לא פעם על הונאות שונות בתחום המקרקעין, לכן חשוב להצטייד בעורך דין מנוסה ומקצועי, המכיר היטב את התחום ויודע להיזהר ממעשי נוכלות ומהונאות אפשריות.

באמצעות עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין תוכלו להבטיח לעצמכם את כל הבדיקות המקדימות הנדרשות, במטרה לרכוש את הדירה בלב שלם וללא שום חשש מהפתעות לא נעימות בהמשך הדרך.

מהו תפקידו של עורך דין לרכישת דירה?

תפקידו של עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין, הוא לבצע את כל הבדיקות האפשריות, במטרה להימנע מאי הבנות מיותרות לגבי הזכויות בקרקע. כמו כן, עורך הדין אמור לנסח עבורכם חוזה רכישת דירה ברמה הגבוהה ביותר, שמטרתו להגן על הזכויות שלהם. מעבר לכך, עורך הדין אמור לפעול בשמכם מול הגופים הבירוקרטיים השונים, במטרה להבטיח לכם את התוצאות היעילות והמהירות ביותר, ללא שום מאמץ מיוחד מצדכם.

אחת הבדיקות החשובות ביותר שעורך הדין אמור לבצע עבורכם, היא בדיקת בעלות על הנכס. עורך הדין אמור לוודא כי הדירה רשומה בטאבו על שמו של מוכר הנכס, על מנת להימנע מהונאות. כמו כן, עורך הדין אחראי לוודא כי הפרטים הרשומים בטאבו תואמים את המצב בפועל, כולל שטח הדירה, רישום של החניה והמחסן בטאבו, רישום הגג או הגינה בטאבו וכדומה.

עורך דין לרכישת דירה - מה חשוב לקחת בחשבון?

עורך דין לרכישת דירה – דגשים שכדאי להכיר מראש

אחד התפקידים החשובים ביותר של עורך הדין, הוא לבדוק את קיומן של הערות אזהרה בטאבו. מדובר על הערות שנועדו ליידע לגבי גורמים נוספים בעלי זכויות בדירה. הדבר נכון לגבי לקיחת משכנתא או לחילופין, עיקול שמוטל על הדירה, התחייבות למכור את הנכס לקונה אחר וכדומה.

כמו כן, עורך הדין אמור לבצע בדיקת בעלות על הנכס בחברה משכנת, מאחר ובחלק מהמקרים נסח הטאבו לא הושלם עדיין. מדובר למעשה על הקבלן שבנה את הפרויקט, מאחר והוא אחראי על רישום כל הזכויות בדירות, עד לתהליך הרישום בטאבו. יש לזכור כי עיקולים ושעבודים המוטלים על הדירה מהווים דגל אדום, אך חשוב להבין את מהותם.

לעיתים מדובר על הגבלת פעילות בעל הדירה, בשם הליך גירושין למשל, ואילו במקרים אחרים לא ניתן להסיר את העיקול, ולכן עורך הדין ייעץ לכם לחפש דירה אחרת.

אנו בחברת מסלולים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי עורך דין לרכישת דירה וכל הקשור בכך. למידע נוסף, צרו קשר.

כתיבת תגובה