• קטגוריה:משכנתא

כל מי שמעוניין לקחת משכנתא חייב ללמוד היטב את התחום, על מנת להבטיח לעצמו את סוג המשכנתא המתאימה ביותר עבורו. חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בתחום לא מעט סוגי מסלולי משכנתאות שונים, לכן החוכמה היא כמובן לבחור את סוג המשכנתא האידיאלי ביותר לצרכים האישיים שלכם. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי ומיומן, שמכיר היטב את התחום ויודע כיצד להתאים את סוג המשכנתא לצרכים וליכולות הכלכליות של כל לקוח. 

אנו בחברת מסלולים נשמח לספק לכם את הידע והכלים, על מנת להבין את התחום לעומק ולהחליט לגבי סוג המשכנתא המדויק ביותר עבורכם. צוות יועצי המשכנתא שלנו ישמחו לייעץ ולסייע לכם בתחום.

תוכן עניינים:

סוגי מסלולי משכנתאות

סוגי מסלולי משכנתאות – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא שני סוגים מרכזיים של מסלולי משכנתאות- משכנתאות בריבית קבועה או בריבית משתנה. כמובן שכל אחד מהסוגים הנ”ל מתחלק לתתי קבוצות, בהתאם למאפייני הריבית השונים. למשל, ניתן למצוא ריבית קבועה צמודה למדד, לצד ריבית קבועה שאינה צמודה למדד. מעבר לכך, ניתן למצוא סוגי מסלולי משכנתאות בעלי ריבית משתנה צמודה או שאינה צמודה למדד, ריבית פריים, משכנתא צמודה או שאינה צמודה לדולר ועוד. רק יועץ משכנתאות בעל ידע והבנה מעמיקה של הנושא, מסוגל להבין את כל הניואנסים השונים ולספק את הייעוץ המקצועי והיעיל ביותר בנושא. לכן אין זה מפתיע כי ישנו ביקוש אדיר ליועצי משכנתא מקצועיים ואיכותיים, שיוכלו לסייע לכל אדם המעוניין לקחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר.

סוגי מסלולי משכנתאות – כיצד לבחור נכון?

אין ספק כי מי שאינו מתמחה בתחום, יתקשה להבין מהו סוג המשכנתא המתאים ביותר עבורו. המבחר רחב וכולל לא מעט דקויות שונות, שלא תמיד מובנות למי שאינו מגיע מהתחום. יש לזכור כי על מנת לבחור את סוג המשכנתא הנכון ביותר, יהיה צורך לקחת בחשבון גורמים שונים, כמו למשל, גובה ההון הראשוני, תקופת המשכנתא המתאימה, יכולת ההחזר החודשית, מצב השוק הכלכלי ועוד. כדאי לדעת למשל, כי במידה ומדובר על שוק יציב, הריבית הכללית במשק תהיה נמוכה יותר, לכן בתקופה זאת סוגי מסלולי המשכנתאות בריבית קבועה יהיו עדיפים. בצורה כזאת, תוכלו ליהנות מריבית נמוכה יותר לאורך כל תקופה המשכנתא.

עם זאת, יש לזכור כי השוק הכלכלי משתנה לעיתים תכופות, לכן חיוני להיעזר באיש מקצוע, במטרה לשפר את תנאי המסלול ולהפחית ככל הניתן מגובה הריבית.

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי סוגי מסלולי משכנתאות

חשוב להבין כי ההבדל המרכזי בין סוגי מסלולי המשכנתאות השונים הוא סוג הריבית, מאחר וסוג הריבית משפיע באופן ניכר על סכום ההחזר החודשי ועל משך תקופת המשכנתא. לכן ברוב הפעמים נהוג לפזר את סכום המשכנתא על פני מספר מסלולים, במטרה להפחית סיכונים וליהנות מהריביות הטובות ביותר בשוק. יועץ משכנתא שמכיר היטב את התחום, יוכל לסייע לכם בבחירת המסלולים והריביות האטרקטיביים ביותר. יש צורך לבחון את העלות השנתית של המשכנתא, תנודות במדד, סקירה של עליות וירידות של ריבית הפריים, אופציות של פירעון מוקדם וכדומה. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מנוסה ומקצועי, הנהנה משנים של וותק וניסיון לצד אלפי לקוחות מרוצים.

אנו בחברת מסלולים נשמח לספק לכם את כל הידע הדרוש לכם, לגבי סוגי מסלולי המשכנתאות השונים והיתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. היועצים שלנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום, הם מתעדכנים במצב השוק על בסיס קבוע ומסוגלים לסייע לכם לבחור בסוג המשכנתא המתאים לכם, צרו קשר.

כתיבת תגובה