למה צריך ביטוח משכנתא?

בלקיחת משכנתא משעבד הבנק את הנכס, משמע הנכס שייך לו עד לתום ההחזרים בגמר תקופת המשכנתא. אי לכך, רוצה הבנק לבטח את כספו ואת נכסו באמצעות ביטוח משכנתא, כך שיוכל לקבל את כספו חזרה אם יינזק הנכס או שאחד הלווים יילך לעולמו חלילה.

מה הביטוח מכסה?

כל ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים, האחד הוא ביטוח חיים ללווים והשני הוא ביטוח לנכס.

ביטוח חיים

ביטוחי החיים מכסים במקרה שהלווה נפטר או במידה והלווה לא יכול לעמוד בתשלומי עקב נכות או תאונה. הביטוח מכסה את גובה המשכנתא הבלתי מסולקת. ביטוח זה אינו ביטוח חיים רגיל אלא למשכנתא בלבד.

ביטוח נכס

ביטוח הנכס במקרים של רעידת אדמה, פיצוץ צנרת, ברק, התנגשות כלי רכב, התנגשות מטוס, שיטפונות, שוד ומקרים נוספים. ביטוח הנכס נועד לשמור על הלווה במידה והנכס יהרס או יינזק. כאשר מבטחים את הנכס, מבטחים את ערך הכינון, דהיינו את העלות של בניית הנכס מחדש ללא מרכיב הקרקע.

מידע שחשוב חשוב לדעת

עד לרפורמה בתחום ביטוח המשכנתא שחלה ב-1998 נעשה הביטוח רק באמצעות הבנק למשכנתאות. לאחר שהשוק נפתח לתחרות יכול היום כל לקוח לרכוש את הביטוח היכן שיחפוץ. מפני שביטוחים אלו הם לטווח ארוך הפחתה של עשרות שקלים בודדים מעלות הביטוח תחסוך אלפי שקלים לאורך התקופה.

חברת מסלולים ייעוץ משכנתאות לשירותכם

נשווה ונחסוך בין חברות הביטוח כך שתוכלו לדעת שיש לכם את הכיסוי הטוב ביותר ובמחיר האטרקטיבי בשוק.
חשוב לציין כי תושבי הצפון זכאים לפגישת ייעוץ ללא עלות בביתם או במשרדינו בחיפה.

העולם דינאמי, כך גם אנחנו

במציאות רוויה כשלנו, בה השוק תחרותי, תוחלת החיים עולה ובבעלותנו יותר רכוש מבעבר, חובה עלינו להיות במעקב מתמיד על מה אנחנו משלמים וכמה. לחברות הביטוח עשרות מוצרים פיננסים שונים ומגוונים בעלי כיסויים ועלויות המשתנים מעת לעת שמחייבים התאמה אישית לכל לקוח בהתאם לגילו, מצבו, עיסוקו וצרכיו. אנחנו במסלולים שמנו לעצמנו כחובה לדאוג שלקוחותינו מכוסים אך ורק במה שהם צריכים ובמחיר הטוב ביותר.

חברת מסלולים ייעוץ משכנתאות לשירותכם

ניתוח מקיף לתיק הפיננסי שלכם בתחומי הביטוח והחסכון, נאתר כספים אבודים, נסיר כפילויות, נשווה ונחסוך ונהיה לכם לגב ועזר מול חברות הביטוח.

לקבלת ההצעה המתאימה ביותר עבורכם, השאירו פרטים או התקשרו 5471*