שאלות נפוצות על קורס יועצי משכנתאות

אז החלטנו לרכז עבורכם את השאלות שאנחנו מקבלים הכי הרבה בתקופה האחרונה לגבי קורס יועצי המשכנתאות שלנו.

1. מהי עלות הקורס?💰

תלוי. יש לנו 3 מסלולים: מסלול משכנתא בשבילך, מסלול משכנתא ליעוץ משכנתאות, מסלול משכנתא לקריירה כיועץ משכנתאות. העלות של הקורס הבסיסי היא 1900 שח כולל מע”מ, של האמצעי היא 4900 כולל מע”מ ושל המורחב היא 6900 כולל מע”מ.

2. כמה זמן לוקח לסיים את הקורס?😇

תלוי, אם הינך עובד בעבודה נוספת, הורה לילדים, בזמן לימודים אקדמיים ועוד כנראה שיקח לך מעל חודש לסיים את התכנים בצורה מיטבית. אך אם הינך ללא מסגרת ועם הרבה זמן פנוי, תוכל לסיים תוך שבוע את הקורס.

3. האם מקבלים תעודה בסוף הקורס?

כן, ייעוץ משכנתאות אינו מקצוע שמצריך תעודה מטעמי רגולציה, אך תקבלו תעודה של בוגר קורס ייעוץ משכנתאות.

4. האם הקורס הוא פרונטאלי או דיגיטלי?👨🏻‍💼

שלושת מסלולי הקורס הם דיגיטליים, במסלול השלישי והמורחב ישנו חלק פרונטאלי שאף כולל בסופו מפגש עם אחד ממייסדי הקורס לבניית אסטרטגיה.

5. מה הכי מבדל אותנו מהמתחרים?💡

הדבר המשמעותי ביותר הוא שאנו האקדמיה היחידה היום שמייעצת משכנתאות וגם מייצרת יועצים חדשים, היתרון של כך הוא עצום – התלמידים מקבלים ידע מעשי ועדכני, התרגולים בקורס עם על תיקי לקוחות אמיתיים, ניתן להפגש עם יועצי משכנתאות של החברה להתרשמות ולמידה וכל הקורס מושתת על “תכלס” ולא על שיעורי מימון מימי הביניים.

6. כמה מרוויח יועץ משכנתאות💸

תיק משכנתא נע בין 5000 שח לבין 10,000 שח בממוצע. כלומר יועץ מתחיל ירוויח בחודשים הראשונים בממוצע 10 אלף שח לפחות (2-4 תיקים). יועץ ותיק ומנוסה, ירוויח פי 2-3, תלוי כמובן בהיקף העבודה שיצר לעצמו.

7. איך ניתן לשלם עבור הקורס?💰

אחד היתרונות המרכזיים הוא שהתחום עדיין לא עבר רגולצייה, בדומה לתחום הביטוח של לפני עשור. כלומר, לאחר הכשרה ולימוד של קורס ייעוץ משכנתאות הנותן תעודה ניתן להתחיל לייעץ ללקוחות תוך מספר שבועות. בנוסף, עלות של תואר בישראל היא מעל 30 אלף ש”ח ולוקחת למעלה מ3 שנים במקרה הטוב. קורס ייעוץ משכנתאות זול בהרבה ולוקח זמן קצר לסיימו.

8. האם הקורס מוגבל לזמן מסוים?

לא, הקורס פתוח לכל החיים וללא הגבלה.

9. האם יש תרגולים בקורס?👨‍👩‍👦‍👦

כן, ישנם המון תרגולים, מקרי בוחן אמיתיים של לקוחות, סימולציות, סרטוני הדרכה להזנת יתרות, מיחזורי משכנתא ועוד.

10. האם ישנה תמיכה וחניכה?📲

כמובן, קיימות קבוצות סגורות שנותנות מענה לכל השאלות של התלמידים והבוגרים, ומרצי הקורס זמינים 24/7 עבור התלמידים.

 

11. כמה שיעורים יש בקורס?📓

תלוי באיזה מסלול בחרתם, במסלול המורחב יש למעלה מ100 שיעורים. רב השיעורים הם מתחת לרבע שעה. כלומר, פירקנו לגורמים את כל הנושאים, כך שניתן לחזור ולתרגל כל נושא (אין צורך ל”זפזפ” בתוך שיעור ארוך ולמצוא את הנושא הספציפי).

 

והשאלה שלנו אליכם היא:

לא הגיע הזמן להתחיל?

או חייגו אלינו ישירות 5471 *