מחפשים ייעוץ משכנתאות פרטי? בשני עשורים האחרונים צמח מקצוע ייעוץ המשכנתאות הפרטי מתוך צורך ממשי.

מהו אותו הצורך? מה עשינו לפני שהגיע השירות הזה?

מה ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי ליועץ המשכנתאות של הבנק?  איך אדע לבחור יועץ מומלץ ואמין?

המודעות הפיננסית בשנים האחרונות התפתחה מאד, עידן המדיה הנגישה תרם לכך שבכל רגע ניתן ללמוד על כל נושא בלחיצת כפתור. כתוצאה מכך, השתכלל מאד ענף הפיננסים וענף המשכנתאות בפרט ועלה צורך ממשי לקבלת יעוץ וליווי מקצועי בהליך לקיחת המשכנתא כאשר רוכשים דירה.

על מנת לעשות סדר ריכזנו את מרבית ההבדלים במה שונה ייעוץ משכנתאות פרטי מיועץ המשכנתא של הבנק?

ייעוץ משכנתא פרטי מול ייעוץ משכנתא של הבנק

אז להבנתכם עד כה, מה עדיף יועץ משכנתאות פרטי או יועץ משכנתא של הבנק?

כולם. כמו שלבית משפט כל אחד מאיתנו יקח עורך דין שייצג אותו, על אחת כמה וכמה כאשר ניגשים לבנק ומתכוננים ל"חתונה" איתו של בין 20 ל-30 שנים, נרצה שילווה אותנו איש מקצוע מומחה שידאג להילחם עבורנו על מנת להשיג את העסקה הטובה ביותר.

מה תפקידו של יועץ משכנתא פרטי ולמה לא לקחת בחינם מהבנק?

נכון לכתיבת שורות אלו, אין רגולציה בענף ולכן בשונה מתחום הייעוץ הפנסיוני ודומיו, אין תעודה מסמיכה ו/או רישיון לפעול בענף ייעוץ המשכנתאות בישראל.

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא ללוות את הלקוח משלב התכנון הכלכלי והפיננסי של משק הבית, דרך הבנת העסקה על כל בוריה, לבנות תכנית כלכלית מותאמת ללקוח תוך שילוב מסלולי משכנתא רלוונטיים לפי הצרכים לטווח הארוך, ללוות את הלקוח מול הבנק עד לשלב החתימות על לקיחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר.

אז איך לבחור יועץ מומלץ ואמין? מה עדיף – חברת ייעוץ משכנתאות או יועץ משכנתאות פרטי?

הפרמטרים לבחירת יועץ משכנתאות תותח שידע להשיג לכם את התוצאות הטובות ביותר :

המלצות- תשוטטו באתר החברה/ יועץ, בגוגל, בעמוד הפייסבוק העסקי ותבדקו מפה לאוזן.

מחקר- תבינו מה הניסיון של היועץ, האם הוא עשה תיקים דומים לשלכם, האם יש לו ידע תיאורטי בלבד או שהוא שוחה בענף והתנסה במספר עסקאות מכובד ועוד.

ישנם יועצים הפועלים בגפם וישנם יועצים שהם חלק מחברה. היתרון של חברת ייעוץ משכנתאות הוא בכח שלה מול הבנקים, אם יועץ מגיש בממוצע 4-10 תיקים בחודש, חברת ייעוץ מגישה פי 5. ולכן היא תזכה לתנאים טובים יותר שיתבטאו במשכנתא איכותית יותר לכל לקוח.

מלבד זאת, השירות של משרד יכלול לרוב אגף טלמיטינג שידאג לתאם לך פגישה, מחלקת יועצים שידאגו לתת לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר ומחלקת בק- אופיס שתנהל לכם את התיק, תדע להיות זמינה ולתת שירות לקוחות גם כשהיועץ שלכם לא יהיה זמין.

אז האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות פרטי או בנקאי זאת כבר החלטתכם אך חשוב שתזכרו שלמרבית יועצי המשכנתא פגישת הייעוץ היא ללא עלות וללא התחייבות ולכן אין לכם מה להפסיד, להפך – יש לכם רק מה להרוויח.

לתיאום פגישת ייעוץ משכנתאות פרטי חייגו *5471