ממה מורכב ביטוח משכנתא?

רוב האנשים בארץ נאלצים לקחת משכנתא מהבנק, לצורך רכישת הדירה הראשונה שלהם. מדובר ללא ספק על אחת ההוצאות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחייהם של רוב האנשים, לכן חשוב לתת על כך את הדעת. משכנתא מהווה למעשה הלוואה לטווח ארוך מהבנק, דבר המצריך מהלווה החזר חודשי קבוע למשך עשרות שנים. אומנם ניתן למצוא מסלולים שונים ויש צורך להרכיב את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם, אך בכל מקרה, לא ניתן להתחמק מרכישת ביטוח. מטרת הביטוח היא להבטיח כי בכל מקרה, הבנק יקבל את ההלוואה שלו, תוך מזעור מקסימלי של הסיכונים השונים.

אנו בקבוצת מסלולים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי ביטוח. אנו מאמינים כי כל אחד אמור להיות מסוגל לקחת משכנתא בתנאים האופטימליים ביותר ובתהליך הקצר והיעיל ביותר. לכן אנו מספק את היועצים המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום. נשמח לסייע לכם בתחום ולספק מענה מקיף על כל שאלה וכל בעיה.

ממה מורכב ביטוח משכנתא?

כל מה שלא ידעתם על ביטוח משכנתא

לביטוח המשכנתא יש שני מרכיבים – ביטוח חיים וביטוח מבנה. ביטוח החיים נועד להבטיח כי במקרה של מוות, הבנק יקבל את הכסף שלו מחברת הביטוח, בעוד שמשפחתו של הלווה תוכל להשאיר לעצמה את הנכס. כמובן שביטוח המשכנתא משתנה בהתאם לפרמטרים של הנכס ולמצב הפיזי והכלכלי של הלקוח.

עלות הביטוח מושפעת מגורמים רבים. לכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע המתמחה בתחום, במטרה להבין מהן האופציות השונות העומדות לרשותכם. חשוב לציין, אף בנק לא יסכים לאשר לכם משכנתא, ללא ביטוח משכנתא, שנועד למזער את הסיכונים של הבנק. ניתן כמובן לרכוש את הביטוח ישירות מהבנק, או לחילופין, לבדוק באופן עצמאי מול חברות הביטוח השונות ולבחור לעצמכם את האופציה המשתלמת ביותר.

היבטים חשובים שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי הבנק מתעקש על ביטוח המשכנתא. מאחר ומדובר על תקופה ארוכה, העלולה לכלול מגוון רחב של אירועים שונים. מטרת הביטוח היא להבטיח כי הבנק יקבל את הכסף שלו, גם במקרה של רעידת אדמה, שריפה או מוות בטרם עת. במידה והלווה מת בטרם עת, משפחתו תוכל לקבל את הנכס, ללא שום צורך לעמוד בתשלומים.

חברת הביטוח תכסה את החוב לבנק, והמשפחה תזכה ליהנות מהנכס. כמו כן, ביטוח משכנתא מכיל ביטוח מבנה. אשר נועד להגן על האינטרסים של הבנק, במקרים של אסונות טבע, שריפות וכדומה. במקרים מסוג זה, חברת הביטוח תאלץ לשלם על שיפוץ הנכס או על בנייתו מחדש.

ממה מורכב ביטוח משכנתא?

מה משפיע על העלות של ביטוח משכנתא?

ביטוח זה מושפע ממגוון רחב של גורמים שונים, כגון שווי הנכס, העלות המשוערת של השיפוץ שלו או על בנייתו מחדש, הגיל והמצב הבריאותי של הלקוח, הרקע הרפואי שלו וכדומה. חברת הביטוח בודקת מגוון עצום של פרמטרים שונים, המשפיעים על פוטנציאל הסיכון של הנכס והלווה. מעבר לכך, המחיר תלוי גם בחברת הביטוח, מכיוון שחברות ביטוח שונות מציעות סוגים שונים של פוליסות.

לכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע המתמחה בתחום, במטרה לאתר את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורכם. כדאי לדעת כי הפוליסה אינה כוללת סעיפים שונים. אשר נועדו להגן על הרכוש שלכם במקרה של שריפה או רעידת אדמה. לכן רבים בוחרים לרכוש את הפוליסה ולהוסיף ביטוח תכולת דירה, במטרה למנוע הוצאות נוספות במקרים של אסונות טבע.

אנו בקבוצת מסלולים נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי ביטוח משכנתא. אנו מאמינים בשקיפות מידע, הגינות וגילוי נאות, לצד יחס אישי ואדיב לכל לקוח. 

על מנת לקבל מידע נוסף:

צור קשר ✉️

*5471 התקשר 📞

Picture of מסלולים משכנתאות

מסלולים משכנתאות

כשמדובר בכסף, אנחנו רגועים יותר כשאנחנו בשליטה.

השאירו תגובה

חיפוש

🤔 מי אנחנו?

היי אנחנו קבוצת מסלולים, אנחנו כאן כדי לבצע שינוי בידע הפיננסי של אזרחי ישראל. אנחנו משתפים ומקדמים פתרונות פיננסים בזכות טובי היועצים ומספקים מערכת שליטה ובקרה קפדנית. באמצעות איגוד כל שירותי הייעוץ הפיננסי בבית אחד – אנחנו נדאג שכל שקל יהיה מנוהל ומסונכרן בכל תחומי החיים.

📰 נושאים קשורים

👇 עקבו אחרינו

🎙️ האזינו לפודקאסט שלנו

⚠️ למען הסר ספק

אתר זה הינו להמחשה בלבד. אינו מהווה הצעה ו/או מצג ואין בו כדי לחייב את חברת מ.י.מ פיננסים/ קליר ייעוץ אשראי ו/או מי מטעמה. ההחלטה האם לתת את האשראי המבוקש ובאילו תנאים הינה של הגוף המממן בלבד, בהתאם לנתונים רבים, ובהם נתוניו האישיים של הלקוח ונתוני הנכס הרלוונטי, ולא תהיה לנו כל אחריות, מכל מין וסוג, בקשר להחלטות ו/או פעולות של הגוף המממן. השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

💸 הירשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמה את/ה מסכים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות.

לקבלת פגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים או התקשרו 5471*