הלוואת גישור

ראשית, עלינו להבין מהן בכלל הלוואות גישור. הלוואת גישור נועדה לפתור בעיה כאשר אדם מתכנן לרכוש דירה אולם לא מכר את דירתו. מדובר במצב בו כספי הדירה הנמכרת אמורים לשמש לקניית הדירה החדשה. בעבר היה מצב בשוק הדירות בו אנשים ראשית רכשו דירה ורק אחר כך מכרו. זה היה בעיקר בתקופות בהן מחירי הדירות כל הזמן עלו, והם רצו להרוויח מחיר רכישה כדאי. היום המצב הוא הפוך, אנשים ראשית מוכרים את הדירה שלהם, וקונים את הדירה החדשה רק לאחר מכן.

הלוואת גישור ששמה הנוסף הנה הלוואה הנלקחת לתקופה קצרה בין 2-3 שנים. התחשיב הוא שבתקופת זמן זו ישלם הלווה רק את הריבית ולבסוף את כל הסכום המקורי של הקרן. כולל את המדד שהצטבר אם הקרן צמודה אליו.

הלוואת גישור

לא לוקחים הלוואת גישור בלי יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות הוא בדיוק הכתובת, לא רק למשכנתא לרכישת דירה אלא גם להלוואת גישור. הלוואה זו תאפשר לכם לרכוש את דירת החלומות שלכם, במחיר משתלם, לפני שמכרתם את דירתכם.

הלוואת גישור ניתנת בדרך כלל באמצעות משכון הדירה שלנו לתקופת זמן מסוימת. תקופת זמן זו תאפשר לנו למכור את דירתנו למרבה במחיר. בינתיים לשלם כאמור רק את הריבית ובסוף את הקרן. אם אדם מצא דירה שהוא מאוד רוצה לרכוש, שמתאימה למשפחה שלו מכל הבחינות, זה מה שהוא יעשה. הוא ייקח הלוואת גישור אשר תאפשר לו לבצע את העסקה.

הוא יוכל לשלם את המקדמה שהוא אמור לשלם, וגם אם יאחר למכור את דירתו, תמיד יוכל להגדיל את סכום הלוואת הגישור.

כמה ריבית תשלמו על הלוואת גישור?

כמו שכבר הבנו שלא כדאי לנו לקחת משכנתא בלי להתייעץ עם יועץ משכנתאות. גם בתחום של הלוואת גישור מומלץ לעשות זאת רק באמצעות יועץ משכנתאות. מסתבר שהריבית על המשכנתאות היא לא דברי אלוהים חיים.

יועצי המשכנתאות הם אלה שמכירים את השוק, את הריביות ואת המדיניות של כל הבנקים. הם אלה שיוכלו להשיג לכם משכנתאות משתלמות וגם הלוואות גישור בריביות יותר טובות ממה שתוכלו להשיג לבד.

הלוואה זו בדרך כלל ניתנת בריבית יותר גבוהה מאשר הריביות של משכנתאות רגילות.  במרבית המקרים לא ניתן לקבל הלוואה זו לתקופה יותר ארוכה מאשר שנתיים שלוש.

יועץ המשכנתאות שלכם יוכל להמליץ לכם מהו המסלול המועדף בו רצוי לקחת את ההלוואה.

יש נטייה לא להמליץ על הלוואה במסלול צמוד מדד. זאת בכדי שבסוף סכום הקרן לא "יתנפח" לממדים גבוהים, אלא אם כן יש ריבית גבוהה על הלוואה בלתי צמודה.

הלוואת גישור עם יועץ משכנתאות

מה קורה עם משלמים הלוואת בלון לפני זמן הפירעון?

אחד המושגים שאתם לא מכירים אבל יועץ המשכנתאות שלכם מכיר הוא המונח "קנס משכנתא". זהו קנס עמלה על פירעון מוקדם של הלוואה.

במקרה של הלוואת גישור, מוטב פשוט להודיע 10 ימים מראש ואם לא תודיעו תשלמו מקסימום 0.3% מהקרן. הלוואת גישור היא הדרך היחידה לעתים לרכוש דירה חדשה, ושלא כבעבר לא לסמוך על המכירה. כך ניתן לרכוש דירה במחיר כדאי לפני שהמחירים יעלו.

על מנת לקבל מידע נוסף:

צור קשר ✉️

*5471 התקשר 📞

Picture of מסלולים משכנתאות

מסלולים משכנתאות

כשמדובר בכסף, אנחנו רגועים יותר כשאנחנו בשליטה.

השאירו תגובה

חיפוש

🤔 מי אנחנו?

היי אנחנו קבוצת מסלולים, אנחנו כאן כדי לבצע שינוי בידע הפיננסי של אזרחי ישראל. אנחנו משתפים ומקדמים פתרונות פיננסים בזכות טובי היועצים ומספקים מערכת שליטה ובקרה קפדנית. באמצעות איגוד כל שירותי הייעוץ הפיננסי בבית אחד – אנחנו נדאג שכל שקל יהיה מנוהל ומסונכרן בכל תחומי החיים.

📰 נושאים קשורים

👇 עקבו אחרינו

🎙️ האזינו לפודקאסט שלנו

⚠️ למען הסר ספק

אתר זה הינו להמחשה בלבד. אינו מהווה הצעה ו/או מצג ואין בו כדי לחייב את חברת מ.י.מ פיננסים/ קליר ייעוץ אשראי ו/או מי מטעמה. ההחלטה האם לתת את האשראי המבוקש ובאילו תנאים הינה של הגוף המממן בלבד, בהתאם לנתונים רבים, ובהם נתוניו האישיים של הלקוח ונתוני הנכס הרלוונטי, ולא תהיה לנו כל אחריות, מכל מין וסוג, בקשר להחלטות ו/או פעולות של הגוף המממן. השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

💸 הירשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמה את/ה מסכים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות.

לקבלת פגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים או התקשרו 5471*